Yepyeni Bir Prefabrik Çözüm

doğa dostu PREFABRİK EV FİYATLARI ucuz prefabrik bina istanbul prefabrik ev kurulumu çelik prefbarik ev depreme karşı prefabrik ev

Günümüz mimarisine yepyeni bir yaklaşım getiren ve hızlı sürede kurulumu ile dikkatleri çeken prefabrik evler özellikle İstanbul ve çevresinde sıklıkla talep görmeye başlamış bulunmaktadır. Son teknoloji ile üretimleri gerçekleştirilen evler pek çok kişi tarafından ilgili ile takip edilmektedir.

Yapıların Kurulumu

Özellikle son yıllarda İstanbul ve diğer illerde yaşayanlar prefabrik evlere ciddi oranda ilgi göstermektedir. Bu ilginin nedenleri arasında evlerin hızlı kurulumu, yüksek teknolojiye sahip olması, kaliteli malzemelerden yapımı ve prefabrik ev fiyatlarının uygun olmasından kaynaklanmaktadır.

Firmamız İstanbul şehrinde bulunmasına rağmen üretimini gerçekleştirdiğimiz prefabrik evlerin tüm Türkiye’ye satışı yapılmaktadır.

Üretimini yaptığımız prefabrik yapıların özellikle sağlamlıkları, kalitesi ve dayanıklılıkları en önem verdiğimiz konuların başında yer almaktadır. İnşasını gerçekleştirdiğimiz her ev firmamızın kalitesini ortaya koymaktadır. Prefabrik evlerde galvaniz malzeme ile birlikte paslanmaz özellikli yapılar kurulmaktadır. Yapının kurulum aşamasından yalıtımına kadar her bir noktasıyla büyük titizlik ile ilgilenmekteyiz.

Yapılan evlerin fiyatına dahil olan işlemler ile birlikte olmayanlarda yer almaktadır. Evin parçalarının yapımı, birleştirilmesi, kurulumu, zemine oturtulması, su, elektrik tesisatlarının çekilmesi, işçilik hizmetleri ücret kapsamında yer alırken ev dışında gerçekleştirilen tüm dış tesisat işlemleri ise müşteriye aittir. Kurulumu gerçekleştirilen evin beton zemine oturtulması, telefon, internet hatlarının çekimi, ev içi dolapların yapımı ve beraberinde montajı müşteri sorumluluğundadır.

Fiyatlandırma

İstanbul firmamızın merkezi olup almış olduğumuz tüm siparişlerimiz kısa süreler ve kaliteli işçilik ile müşterilerimize sunulmaktadır. İstanbul çevresi ve tüm Türkiye’ye ürettiğimiz evlerin satışı gerçekleştirilmekte ve kurulumu yapılmaktadır.

Ev fiyatları yapının büyüklüğüne, estetiğine ve diğer etkenlere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Ev fiyatları ile ilgili olarak müşteri temsilcimiz ile görüşerek detaylı bilgi kolaylıkla alabilirsiniz.

İstanbul merkezli firmamız hizmetlerini aralıksız sürdürmeye devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir