Erdem prefabrik İstanbul’da

Prefabrik Ev Fiyatları Ve Prefabrik Kurulumu

Prefabrik evler hem sağlıklı hem de kurulumu oldukça az zaman alan ev tipleridir. Pek çok alan için prefabrik ev tasarımları mevcuttur.

Prefabrik Ev

Prefabrik ev alanında İstanbul ilinde hizmet veren firmamız konusunda donanımlı içeriklere sahiptir. Evlerin tasarımları son teknolojiyle kontrol edilerek kurulumu yapılmaktadır. Ev modelleri de değişik renklere sahip olup tek tip değildir. Firma kalite anlayışımız doğrultusunda evlerde kullanılan pvc, çelik ve diğer malzemeler sağlık ve güvenlik kuralları göz önüne alınarak prefabrik seçilmektedir.

Prefabrik evlerin kurulum aşaması donanımlı ekibimiz sayesinde kısa bir süre gerçekleştirilir. Evlerin içinde ve dışında bulunan tüm parçaları titizlikle kontrol edilir. Bu prefabrik evlerde kapılar, pencereler gibi kısımlar ölçülerine uygun olarak takılır. Hizmet alanımız genelde İstanbul ve çevresini kapsamaktadır. Ancak firmamız İstanbul dışında da hizmet vermektedir. Evlerin içlerinin boyaları tarafımızdan itinayla yapılır. İstenilen her renk bu prefabrik evlerde kullanılabilir.

Prefabrik Ev İç Tesisatı

Prefabrik evlerin içlerinde kurulması gereken tesisatlar son derece önemlidir. Bunun için prefabrik evlerin elektrik tesisatında kullanılan malzemelerin kalitesinin iyi olması gerekir. Firma olarak alanında en iyi İstanbul üreticileri ile çalışmaktayız. Tüm elektrik malzemeleri prefabrik evlerin içerisine kablolar ve çeşitli yardımcı elemanlar sayesinde titizlikle monte edilir. Bütün kontroller yapıldıktan sonra prefabrik evler teslim edilir. Firma olarak İstanbul bölgesinde yaptığımız işlerin arkasında durmaktayız. Prefabrik evlerin İstanbul firmamızda maliyeti ise oldukça hesaplıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir