Ekonomik Prefabrik Konutlar

doğa dostu PREFABRİK EV FİYATLARI ucuz prefabrik bina istanbul prefabrik ev kurulumu çelik prefbarik ev depreme karşı prefabrik ev

Prefabrik ev, önceden imalatı yapılmış hazır modüller ile hızlı bir şekilde kurulan yapılara verilen genel isimdir. Prefabrik ev veya diğer bir adı ile konteyner ev veya konteyner konut; zorlu alanlarda, betonarme inşaatların yapılamayacağı bölgelerde veya yine betonarme inşaatların maliyetli olduğu alanlarda kolaylıkla kurulabilir.

Prefabrik konutlar, betonarme konutlara göre çok daha ekonomik olmalarının yanı sıra betonarme konutlar ile aynı konforu, elbette hazırlanış biçimlerine göre değişmekle birlikte muadil betonarme yapılardan daha yüksek konforu kullanıcılarına sunmaktadır. İstanbul Prefabrik, hem doğa dostu, hem ekonomik, hem de konforlu ürünleri aynı potada harmanlayarak müşterilerine optimum konutu sunmaktadır.

Prefabrik Konutlar – Hızlı ve Modüler

Prefabrik konutlar kurulurken konteyner sistemlerini kullanırlar. Konteyner sistemi ile istenilen boyutlardaki yapılar konteyner ölçülerindeki bloklar yan yana getirilerek kolaylıkla oluşturulabilirler. Prefabrik yapılar sanılanın aksine sadece tek katlı olarak değil iki veya üç katlı olarak da tasarlanarak kurulabilir.

Doğa Dostu Prefabrik Konutlar

Prefabrik ev, doğa ile iç içe yapısı, beton içermediği için düşük karbon salınımlı üretim yöntemleri ve ekonomikliğinden kaynaklı düşük işçilik maliyetleri ile hem doğa dostu hem de ekonomiktir. Prefabrik ev, betonarme yapılara göre daha yüksek yalıtım seviyesine sahiptir. Sandviç panellerden oluşan prefabrik yapılar yalıtım sistemi fabrikalarda hazır olarak imal edildiğinden dışarıya enerjiyi daha az kaçırırlar. Hem estetik hem güvenilir prefabrik ev için İstanbul Prefabrik web sitesindeki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir