Prefabrik Ev Fiyatları Erdem prefabrik’de

Ürettiğimiz prefabrik binaların güvenilirliği, firmanın kalitesinin en çarpıcı örneklerinden biridir. İnşa ettiğimiz her ev, içinde yaşayan aile rüyasının bir örneğidir, ancak kalite işareti taşımaktadır. İnsanların umutları üzerine inşa ettiğimiz evlerde galvanizli malzeme kullanarak paslanmaz çelik yapıları İstanbul içinde inşa ediyoruz ve kurulumdan bu yapıların yalıtımına kadar her sürece büyük önem veriyoruz. İşlemlerimiz, evin fiyatına dahil olanları ve dahil olmayanları içerir.

Prefabrik Evlerin İnşaatı Ve Montajı

Prefabrik evlerin inşası için evin parçalarının imalatı, montajı, evin montajı, yere yerleştirilmesi, elektrik ve su temini gibi hizmetler ücretlerin bir parçası olarak yapılan işlemler arasındadır. Tabi ki İstanbul için prefabrik evin dışında ek ücretler de olabilir. Bir evin beton zemini inşa etmek, Internet ve telefon hatları döşemek, bir ev için dolaplar üretmek ve monte etmek gibi işlemler de ücrete dahil değildir ve talep üzerine ekstra ücrete tabidir.

Arsa İzni İşlemleri

Bir prefabrik evi İstanbul ilinde satın almayı planlıyorsanız, prefabrik evi kurmadan önce arsa ve tadilat hakkınız olmalıdır. Ayrıca belediyenizden gerekli izinlere sahip olmalısınız.
İmar alabilmek için önce toprağınızın toprağı uygun olmalıdır. Mekanik bir plan hazırlanmış ve prefabrik binanın statik tasarımı tasarlanmış ve yetkililere sunulmuştur. Bu işlemleri tamamladıktan sonra, prefabrik evin kurulumuna başlanır.

Montaj Süreci

Prefabrik bir evin montajı, tüm malzemelerin yıkılmasından sonraki 1 hafta içinde tamamlanacaktır. Uzman ekiplerimiz tarafından özenle bu yapılar İstanbul içinde monte edilir. Montaj aşaması, prefabrik evin beton zemine sabitlenmesi ile başlar. Bu işlemden sonra, yukarıdaki simülasyonda gösterildiği gibi, bulmacalar gibi tüm parçalar bir araya gelir.

Prefabrik Evlerin Fiyatları

Prefabrik yapı malzemeleri (duvar panelleri, çelik bağlantı elemanları, tavan kaplaması, tavan izolasyonu ve çatı kaplama malzemeleri), İstanbul prefabrik evler için çelik kapılar, iç kapılar, Amerikan tarzı kapılar, balkon kapıları, camlı PVC kapılar, pencere montajı, cam ve cam, İç bina ve dış cephe boyası, binadaki elektrik ve su tesisatı çizimi, elektrik ve su armatürlerinin temini prefabrik evlerin İstanbul fiyatına dahildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir