PREFABRİK EV AVANTAJLARI

doğa dostu PREFABRİK EV FİYATLARI ucuz prefabrik bina istanbul prefabrik ev kurulumu çelik prefbarik ev depreme karşı prefabrik ev

Ekolojik Prefabrik Ev

Yurt dışında oldukça popüler olan ve son zamanlarda benim de fazlasıyla ilgilendiğim bir konu prefabrik ev, başka bir ifadeyle konteyner nedir, avantajları nelerdir acaba? Prefabrik ev yapımının hızlı olması, doğayla uyumlu olması, ve bir o kadar da beton ev fiyatlarına göre prefabrik evlerin daha ekonomik olması dikkat çekici özelliklerdendir. Ülkemizde deprem olaylarından sonra yaygınlaşmış durumdadır. Evlerin prefabrik olması deprem sonrasında hızlı şekilde iyileşmeye yol açmıştır. Çünkü hem maliyet açısından hem de zaman açısından en uygun seçenekdir.

 Biraz öncede belirttiğim gibi evlerin prefabrik olması inşaat süresini ve maliyeti ciddi anlamda azaltır. Konteyner kurulduktan sonra kolay bir şekilde sökülüp başka bir yere taşınabilir. Ayrıca iklim koşllarına göre yalıtım yapılmasıı maddi anlamda pozitif bir durumdur. Bu şekilde kısa sürede ilk ödenen ücretin fatura gibi şeylerden kendini karşıladığını düşünüyorum. Ayrıca evler prefabrik olduğu zaman doğaya verilen zararın diğer evlere oranla minimuma indiğine şahit oldum. Ve estetik anlamda konteyner görüntüsünün doğru ellerden yapıldığı zaman birçok evden daha güzel olduğunu söyleyebilirim.

 ERDEM  PREFABRİK

 Prefabrik ev ile ilgili süreçte kaşıma çıkan Erdem Prefabrikden biraz bahsetmek isterim. Prefabrik ev

 yaptırmak istediğimde doğal üretim yapan ve deneyimli çalışma ekibine sahip olan bu kurum ile karşılatım. Konteyner kurulumunda modernn bir görüntü oluşturan ve bennim gibi müşteri memnuniyetini kazanarak yurtdışında bile sesini duyurabilmiş önemli bir yerdir. Konteyner montaj süresini hızlı ve pratik bir şekilde sürdürdüler. Birebir ilgilenen ekibi ile tam zevkinize ve ihyiyacınıza uygun bir eve sahip olabilmek içinn mutlaka Erdem Prefabrik ile görüşmenizi tavsiye ederim.

Ekonomik Fiyatla Ev Almak İçin

Ev fiyatlarının yüksekliği ev sahibi olmak isteyenlerin önünde büyük bir engel oluşturmaktadır. Burada çözüm odaklı düşünülmesi gerekirse hazır yapılar betonarme yapılara oranla yarı fiyatlara satılmaktadır.

 Uygun Fiyatlı Konut ve Ticari Yapılar

 Ana yapı hafif çelik olduğundan prefabrik ev deprem ve doğa koşullarına dayanıklı yapılardır. Standartlara uygun doğal malzemelerden imal edildiğinden çevreye duyarlı yapılardır. Prefabrik yapılar deprem yönetmeliklerine uygundur. Güvenli yapılar kullanmak doğal felaketlerden korunmayı sağlamanın temel noktasıdır. Betonarme binalara oranla prefabrik yapılar yarı yarıya daha ekonomiktir. Binanın içerisinde bulunan tesisata kadar fiyata dahil olduğundan prefabrik ev alımında farklı tesisatlar için ödemeler ortadan kalkar. Bu da prefabrik ev tercihinde maliyetleri daha da azaltmaktadır.

 Birbirinden farklı modellerde prefabrik yapılar bulunmaktadır. Konut kullanımı olabileceği gibi işyeri kullanımına uygun olarak konteyner yapılar tercih edilebilir. Modeller arasında seçim yapıldıktan sonra prefabrik ev ya da konteyner kısa süre içinde teslim edilmektedir. Uzman ekiplerce sipariş, imalat ve montaj erdem prefabrik tarafından seri şekilde yapılmaktadır.

 Ayrıca kurulum sonrasında ilerleyen zamanlarda tüm prefabrik yapıların sökülerek tekrar taşınma özelliği bulunmaktadır. Ticari bir seçenek olarak görülen konteyner yapılara erdem prefabrikle uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.

 Özellikle ticari anlamda kullanılan konteyner yapılar farklı alanlara taşınabilmesiyle işyerine büyük avantaj sağlamaktadır. Konteyner ve prefabrik ev fazla bakım maliyeti bulunmayan yapılardır. Uzun yılla boyunca güvenle ve ek masraflar çıkarmadan kullanılabilecek kapasitedir.

 Farklı avantajlar sunmakta olan yapılara sahip olmak erdem prefabrikte uygun fiyatlarla müşterilere sunulmaktadır.

Ekonomik Prefabrik Konutlar

Prefabrik ev, önceden imalatı yapılmış hazır modüller ile hızlı bir şekilde kurulan yapılara verilen genel isimdir. Prefabrik ev veya diğer bir adı ile konteyner ev veya konteyner konut; zorlu alanlarda, betonarme inşaatların yapılamayacağı bölgelerde veya yine betonarme inşaatların maliyetli olduğu alanlarda kolaylıkla kurulabilir.

 Prefabrik konutlar, betonarme konutlara göre çok daha ekonomik olmalarının yanı sıra betonarme konutlar ile aynı konforu, elbette hazırlanış biçimlerine göre değişmekle birlikte muadil betonarme yapılardan daha yüksek konforu kullanıcılarına sunmaktadır. İstanbul Prefabrik, hem doğa dostu, hem ekonomik, hem de konforlu ürünleri aynı potada harmanlayarak müşterilerine optimum konutu sunmaktadır.

 Prefabrik Konutlar – Hızlı ve Modüler

 Prefabrik konutlar kurulurken konteyner sistemlerini kullanırlar. Konteyner sistemi ile istenilen boyutlardaki yapılar konteyner ölçülerindeki bloklar yan yana getirilerek kolaylıkla oluşturulabilirler. Prefabrik yapılar sanılanın aksine sadece tek katlı olarak değil iki veya üç katlı olarak da tasarlanarak kurulabilir.

 Doğa Dostu Prefabrik Konutlar

 Prefabrik ev, doğa ile iç içe yapısı, beton içermediği için düşük karbon salınımlı üretim yöntemleri ve ekonomikliğinden kaynaklı düşük işçilik maliyetleri ile hem doğa dostu hem de ekonomiktir. Prefabrik ev, betonarme yapılara göre daha yüksek yalıtım seviyesine sahiptir. Sandviç panellerden oluşan prefabrik yapılar yalıtım sistemi fabrikalarda hazır olarak imal edildiğinden dışarıya enerjiyi daha az kaçırırlar. Hem estetik hem güvenilir prefabrik ev için İstanbul Prefabrik web sitesindeki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

Ekonomik Tasarlanmış Ev Olur Mu? Ucuz Fiyatlı Konteyner

İnşaat sektörünün yüzyıldır ilerleyen gelişimine istinaden çevrede her yerin beton ve benzeri oluşumlardan ibaret olduğu bilinmektedir. Doğayı ve çevreyi korumayı esas alan ve doğa dengesi yapısına zarar vermeyen şekilde oluşturulmuş prefabrik yapılar çözüm niteliğindedir. Prefabrik için gerek konteyner gerekse de ev yapıları ekonomik olarak da uygun olmaktadır.

Prefabrik Ev Fiyatları Hangi Ölçüdedir?

Prefabrik ev fiyatları, fahiş fiyatlı beton evlerin aksine 1/4 fiyatına ucuz olmaktadır. Ortalama olarak değerlendirilen bir prefabrik ev fiyatı $15.000 değerinde olurken bir beton yapıya sahip ev fiyatı 300.000TL değerindedir. Ekonomik açıdan yararlı olduğu ortalama değerle ispat edilirken öte yandan prefabrik ev yapısının artıları daha fazladır.

 Tamamı ile çevre ve yeşilliği esas alarak tasarlanan prefabrik ev, yüksek bina ve gökdelenden farklı olarak mimari yapısı daha şık görünmektedir. Son yıllarda ise Erdem Prefabrik başta olmak üzre talep edilen evler için kurulum hizmeti de tam teşekküllü sağlanmaktadır. Doğru adresi seçtiğinizde eve dair her sistem uygulanmaya başlanmaktadır.

Fahiş Fiyatların Altında Konteyner

Prefabrik ev için hızlı kurulum ve pratik çözüm olan Erdem Prefabrik hizmetinden yararlanırken konteyner için de doğru çözümleri sağlayan firmadır. Sürecin başından sonuna kadar ekstra hizmetlerle de desteğini sağlarken konteyner ve prefabrik eve ilişkin her hizmeti de aktarmaktadır. Diğer camiadaki firmaların konteyner için fiyat-kalite ölçüleri tutarsız olurken daha uygun fiyatlı konteyner bulunmaktadır. Bu konteyner ürün içinse kullanım avantajları oldukça fazla olarak yer almaktadır.

Erdem Prefabrik İle Doğal Bir Yaşam

Konteyner ev ve prefabrik ev iç mekân konforu, ısı yalıtımı ve deprem gibi doğal afetlere dayanıklı olacak şekilde üretilir. Doğaya zarar vermez. Prefabrik yapılar, beton yapılar gibi ağaç kesilmesine ve havanın temizliğine kötü etki yaratmazlar.

 Yatakhane ve İş Yeri Olarak Kullanılıyor

 Konteyner, prefabrik ev ve yapılar birçok alanda kullanım fırsatını sunmaktadır. Prefabrik ev sadece ev ya da konut olarak değil, şantiye, barınma, yatakhane gibi çok sayıda ihtiyacı da karşılamaktadırlar. Depremzedeler, mülteciler ve geçici sığınma ve barınma durumlarında da belli süreli barınma ihtiyacı duyan kişilerin yaşamlarını sürdürmelerine imkân sağlar. Konteyner ve prefabrik ev betonun soğukluğunu vermemekte daha sıcak ortamlar sağlamaktadır.

 Her Türlü Gereksinimini Karşılıyor!

 Konteyner ve prefabrik yapılar kısa sürede oluşma yapısı, uygun maliyeti ile çalışma alanında da yaygın olarak iş yeri, ofis, lokanta ya da kafe olarak kullanılmaktadır. Evinize ya da bahçenize ekleyeceğiniz prefabrik bir ofis ile işinizi kendi imkânlarınız ile ve kira maliyetine katlanmadan yapabilirsiniz. Erdem prefabrik ev ya da konteyner yapılar ile sizlerde hayalindeki işi yapabilirsiniz.

 ​​​​​​​Konteyner yapılar ve prefabrik kurulumlar arazisi olan tüm işletmelerin ofis ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Seyyar olarak işletilen ve yiyecek sektöründe daha çok kullanılan prefabrik ev ve konteyner yapılar satışı düşük maliyeti ve kullanım kolaylığı ile göz dolduruyor. Konteyner evler, sosyal hayatın birçok aşamasında karşımıza çıkmaktadır. Sizlerde betondan uzak ve daha doğal bir yaşam sürmek istiyorsanız bizi arayın!

Hangi Yapıları Tercih Etmeliyiz?

Ev fiyatlarının giderek arttığı bir dönemde, istedikleri gibi bir eve sahip olmanın hayallerini kuran insanlar için prefabrik ev, konteyner ev ve çelik ev fırsatları çok önemli bir seçenek ve alternatif oluşturur. Fabrikalarda modern bir teknolojik üretim sürecinin sonunda hazırlanan parçaların, montaj edilmesi ile oluşturulan prefabrik ev, kaliteli ürünler ve uzman montaj sistemi ile birleştiğinde tercih edilen, depreme dayanıklı prefabrik yapı türleri arasında yerini alır.

 Bu Evler Taşınabilir mi?

 Bu prefabrik evlerin ve konteyner evlerin genişletilmesi gibi taşınması da çok kolaydır. Arzu edildiğinde, evler sökülebilir ve başka bir yere kolaylıkla nakledilebilir.

 Yapı Sektörünün Lideri

 Hazır yapılar denilince aklan gelen prefabrik ev, konteyner gibi yapı türleri, prefabrik yapı sektörünün en çok inşa edilen ve satış piyasasına sahip ürünleridir. Bu prefabrik yapı sektörünün kaliteli ve güvenilir hizmeti ile lideri ise Erdem Prefabrik. Tüm ürün ve hizmetleri belli bir kalite standartında sunan tanınmış bir firma.

 Erdem Prefabrik; çeşitli ve kaliteli ürün seçenekleri, konusunda uzman montaj ekibi ile sektörünün en iyisi olduğunu ispatlamıştır. Lider olduğu prefabrik sektöründe verdiği hizmetler; meydana getirdiği sayısız tek katlı veya çift katlı prefabrik ev, modern çelik evler ve konteyner ev ile piyasa şartlarına ve bütçenize çok uygun koşulları ayağınıza getiriyor. Uluslararası prefabrik sektöründe, prefabrik ev, konteyner alanında tanınmaktadır. Kullandığı bir çok malzeme firmanın kendi üretimi olup, yurtiçi ve yurtdışında müşteriler tarafından ihtiyaç duyulan her noktaya hizmeti ulaştırmaktadır.

Hazır Yapılar Kullanışlı Mıdır?

Hazır yapılar ülkemizde yaşanan büyük depremler sonrasında daha fazla bilinir olmuştur. bu yapılar hızla inşa edilebilmesi, deprem gibi doğal afetlere dayanıklı olması ile dikkat çekmiştir. Sonrasında hazır yapıları kullananların memnuniyeti nedeniyle ev sahibi olmak isteyenlerin ilgisini çekmeyi başarmıştır.

 Günümüzde konforlu, modern görünümlü prefabrik ev kullanımı oldukça yaygınlaşmıştır. İstenilen metrekarelerde bulunabilen prefabrik binaların montaj süreside oldukça kısadır. Model olarak yapılan prefabrik ev örnekleri gezilerek seçim yapılabilmektedir. Metrekare, model ve kat sayısı belirlenen prefabrik ev seçimi sonrası fabrikada imalatına başlanmaktadır. Siparişten kısa süre sonrasında montaj işlemi için prefabrik yapı kurulacak alana nakledilmektedir.

 Bu alanda uzman ekiplerce montajı yapılmaktadır. Montajın ardından prefabrik ev anahtar teslim şeklinde hazırlanmış olmaktadır. Betonarme yapılara oranlandığında prefabrik ev çok daha kısa sürede teslim edilmektedir. Aynı zamanda ekonomik açıdan bakılırsa prefabrik yapıların maliyeti oldukça azdır.

 İmalatında tamamen doğaya uyumlu malzemeler kullanılmaktadır. Doğal afetlere, iklim şartlarına dayanıklı kapalı alan yaratmak isteyen firmalar prefabrik yapıları kullanmaktadır. Kolay kurulumu ile en fazla konteyner tipi tercih edilmektedir. Her ebatta konteyner bulmak mümkündür. Aynı zamanda farklı alanlara taşınabilmesi kolaydır. Kullanılan alanda ihtiyaç kalmadığında başka bir alana taşınan konteyner uzun yıllar kullanılabilir.

 Genellikle konteyner tipi yapılar firmalar tarafından ticari amaçla kullanılmaktadır. Daha düşük maiyetler ve taşınabilir olması nedeniyle en uygun seçenek konteyner kullanımıdır. Tüm hazır yapı ihtiyaçlarında öncü firma olan erdem prefabrik montaj ekibi ile kurulumda da yanınızdadır.

 Deprem ve doğa koşullarına dayanıklı, düşük maliyetli yapılardır. Isı yalıtımlı ile aynı zamanda tasarrufludur. İstenilen alana kolayca montaj yapılabilmesi, taşınabilir yapılar olması ile kullanışlı yapılardır. Aynı zamanda oldukça modern görünümlü estetik yapılar olarak bilinmektedir. Birbirinden farklı modelleri ile farklı metrekarelerde hazır yapılar Erdem Prefabrikle uygun fiyatlara sunulmaktadır.

Konutta Ekonomik Çözüm

Gelişen dünyaya ayak uyduran inşaat sektöründe sağladığı avantajlarla öne çıkmayı başaran bir sistemdir. Hızlı üretim ve montaj aşamaları bulunan yapılar, istenilen yere kurulabilmektedir.

 Modern Evler

 Prefabrik sistemde yapılan evler fabrikalarda de monte halde seri şekilde üretilmektedir. Daha sonra kurulacak alanda montajı uzman ekiplerce gerçekleştirilmektedir. Özellikle tüm dünyada bilinen deprem gerçeğine dayanıklı olmaları ile prefabrik ev kullanımı yaygındır.

 Uzun yıllar tüm hava koşullarına dayanıklı prefabrik sistemler aynı zamanda ısı yalıtımlı yapılardır. Beton yapılarla kıyaslanırsa daha uzun ömürlü, maliyeti de daha düşüktür. Ekonomik, dayanıklı, modern görünümlü bir ev isteyenler prefabrik sistemde yapılan modelleri inceleyebilirler. Bu sistemde ticari alanlarda düşünülerek farklı konteyner üretimi de yapılmaktadır.

 Doğayla Uyumlu Yapılar

 Prefabrik sistemlerin imalatında kullanılan tüm malzemeler çevre dostu olacak şekilde seçilmektedir. Doğayla uyumlu modern prefabrik ev sahibi olmak ekonomik bir seçenektir. Dayanıklı çelik malzemeden üretilmiştir. Bu nedenle uzun yıllar boyunca güvenle prefabrik ev kullanılabilir.

 Büyük tadilat masrafları çıkartmaz. Tadilat gerektiren bir parça olursa prefabrik yapı olduğundan sadece gerekli olan kısım değişebilir. Ekonomik ve birçok avantaj barındıran prefabrik ev modelleri inşaat sektöründe tercih edilen yapılar halini almaktadır. Aynı zamanda farklı metrekarelerde prefabrik ev bulmak da mümkündür.

 Ticari kullanıcılarda taşınabilir ofis, güvenlik kulübesi ihtiyaçlarında konteyner tercih etmektedir. Firmalar bu sayede farklı ihtiyaçlarını ekonomik şekilde çözüme kavuşturmaktadır. Konteyner kullanımı taşınabilir olduğundan ticari açıdan avantajlıdır. Alınacak konteyner ile faklı illerdeki ihtiyaçları gidermek mümkündür. Konteyner iklim koşullarına dayanıklı olduğundan her ilde kullanılabilmektedir.

 Alanında öncü firmalar arasında olan erdem prefabrikte müşterinin talep ve istekleri doğrultusunda özel yapılar hazırlanmaktadır.

Prefabrik Ev Neden Tercih Edilmeli?

Konteyner ev ve yapılar fabrikada üretilen ve montaj işlemi ile bu parçaları fabrikada bir araya getirilen oldukça kullanışlı ve ucuz konut sistemidir. Konteyner evler, prefabrik ev diğer beton ve çelik aksamları evlere göre daha kolay kurulurken buna bağlı maliyetleri de daha düşük olmaktadır. Prefabrik ev ve konteyner ev çok kısa bir süre içinde bir haftada tamamlanabilmektedir. Üretim aşaması çok kısa sürede tamamlanan erdem prefabrik ve konteyner yapılar çok kısa süre içinde ev sahibi olmanızı sağlıyor! Taşınma süreci hızlı ve kolay olan prefabrik ev ve konteyner ev sizlere kolay bir yaşam sunuyor!

 Prefabrik Evlerin Maliyetleri Uygun Mu?

 Konteyner ev ve prefabrik ev tüm hazır yapılardan ayrılan en önemli farkı çok ekonomik olması ve her bütçede insana hitap etmesidir. Hazır yapılar içinde prefabrik ev kısa sürede yapılmaktadır. Kurulum kolaylığı ve uygun fiyat seçenekleri konteyner ev ve prefabrik ev diğer birçok yapıdan daha fazla tercih ediliyor!

 Prefabrik Ve Konteyner Evler Nasıl Arazilere Kurulur?

 Prefabrik ve konteyner yapıların zemine kurulumu için herhangi bir temele ihtiyaç duyulmaz. İnşaata, fazla bir iş gücüne gerek olmadan fabrikasyon olarak üretilmektedir. Bu özelliği sayesinde kurulum ve inşa aşamaları çok kısa sürer. Düz bir alana sahip her türlü zemine konteyner ve prefabrik yapılar yerleştirilebilir. Erdem prefabrik ev ve konteyner ev yapılar ile ailenizle sağlıklı ve mutlu bir yaşamın şansını yakalayın!

Prefabrik Ev Özellikleri Nelerdir?

Kullanış ve teknik anlamında prefabrik evler için iki farklı özellik vardır. Teknik anlamda deprem gibi afetlerde en az hasar gören evlerdir. Sağlam ve doğaya zararsız bir yapıya sahiptir. İklim şartları ile gayet uyumlu oluşu ülkemizde satışları arttırmaktadır. Bölgeler arası farklı tercihler olsa da her bölgeye uygun şekilde prefabrik ev inşa edilmektedir.

 İç duvar ısı yalıtımı bir prefabrik en önemli özelliğidir. Bu evin içinde yaşayanlar kışın çetin şartlarından zarar görmemek için bir takım özelliklere dikkat etmek durumundadır. Eğer prefabrik ev tercih ettiyseniz bu anlamda sıkıntı yaşamayacaksınız. Bu prefabrik evler doğayla her anlamda uyumdu ve doğaya hiç bir şekilde zarar vermeyecek şekildedir. Özellikle kışın yoğun yaşandığı ortamda prefabrik ev basit bir kurulum ile kurulmaktadır. konteyner denilen yapıların içerisine dilediğiniz şekilde ve büyüklükte odalar yerleştirebilirsiniz. Kişisel isteklerin konteyner içinde rahatlıkla eklenmesi mümkündür. Çatı için yine ısı yalıtımı sağlanmakta ve prefabrik ev için gerekli ve yeterli ısı sağlanmaktadır.

 Doğa İle Barışık Evler Nelerdir?

 Köye yerleşmeyi planlayan emeklilerin, her tatili sakin mekanlarda geçirmeyi tercih edenlerin en kolay tercihi prefabriktir. konteyner yapı olarak doğayla hemen uyum sağlayan bir malzemeden oluşmaktadır. prefabrik evin diğer bir faydası da işte budur. Gerektiğinde konteyner sökülür ve başka bir yere taşınabilir. Kaynaksız bir yapı teknolojisi ile prefabrik tam aranılan özelliklere sahiptir. Aynı zamanda konteyner kullanımı oldukça rahattır.

Prefabrik Ev Tercih Etmenin Avantajları

Betonarme evlere göre prefabrik evler birçok açıdan daha avantajlıdır. İlk bakışta kısa sürede kurulumu ve ve montajı yapılan prefabrik ev tasarımlarının zaman tasarrufu açısında oldukça faydası vardır. Aylarca sürecek yapım aşamalarına gerek duyulmadan prefabrik ev modelleri kısa sürede temel betonu atılıp yaşama hazır hale getirilmektedir.

 Aynı zamanda diğer yapılara oranla çok daha uygun fiyatlara temin edilen prefabrik evler, finansal açıdan da tercih sebebi olmaktadır. Ölçülerine göre fiyat belirlemesi yapılan konteyner sisteminin prefabrik ev imalat işlemi sonrası monte işlemi gerçekleştirilmektedir.

 Çelik konteyner ile yapılan prefabrik evler, aynı zamanda depreme karşı oldukça dayanıklıdır. Deprem olduğu takdirde prefabrik ev en fazla esneme yapmaktadır.

 Prefabrik Ev Yapım Aşamaları

 Fabrikada parçaları oluşturulan prefabrik evlerin çelik konteyner sistemi, betonu atılmış zemine taşınmaktadır. Kısa sürede yapım aşaması tamamlanan çelik konteyner sistemleri bir araya getirilip monte edilerek prefabrik ev oluşumu kısa sürede gerçekleştirilmektedir.

 Doğaya zarar vermeyen malzemelerden üretilen prefabrik ev ​​​​​​tercih edilirken farklı özellikleri de değerlendirilmektedir. Boyutlarına göre fiyatlandırılması yapılan aynı zamanda konteyner çelik kutulardan oluşan prefabrik evler, çok katlı olarak da tercih edilmektedir.

 Prefabrik evler hakkında geniş bilgi birikimine sahip olmak isteyen herkes, Erdem Prefabrik ile iletişim içine girerek hayallerindeki eve kavuşma imkanı bulmaktadırlar. Her yönden avantajı bulunan prefabrik evlerin tüm özellikleri ve temini kısa sürede anlatılmakta ve tedarik edilmektedir.

Prefabrik Evler Avantajlı Mıdır?

Prefabrik ev kullanımda sağladığı kolaylık ve sunduğu rahatlık ile son yıllara en çok tercih edilen mekânlar olmaktadır. Fabrikalarda hazır üretim olarak üretilen modüler ve sonradan birleştirilebilen birçok duvar ve aksandan oluşan yapıdaki evlere prefabrik ev denir. Son dönemlerin ucuz ve konforlu yapıları  konteyner ev ve prefabrik ev hazır yapılar arasında en fazla satın alınan ve ön plana çıkan konutlardır.

 Özel arsa ve arazi sahipleri tarafından çokça tercih edilen konteyner ucuz ve dayanıklı yapılar sayesinde herkes kolaylıkla ev sahibi olabilmektedir. Çok kısa sürede hazırlanıp ve yine kısa bir süre içinde tamamlanan konteyner evler ve prefabrik konutlara sahip olmak birçok konuda avantaj sağlamaktadır.

 Erdem prefabrik yaptığı güvenli sağlam ve kullanışlı konutları ile göz doldurmaktadır. Müşterilerine sunduğu binlerce çeşit kat ve odadan oluşan farklı konsepte konteyner evler ile sizlerin yuvalarını yapıyor!

 Konteyner Ev Nasıl Yaptırılır?

 konteyner ev yapımı, birçok aşaması olan belli prosedürler ile yapımı tamamlanan buna rağmen kısa bir zaman dilimde kolayca tamamlanan kolay bir süreçtir. Prefabrik ve taşımalık evlerin yapımı için belli yerlerden izin alınması gerekmektedir. prefabrik ev ve taşımalık evler yerleştirileceği arsanın bağlı olduğu belediyeden gerekli izinler alındıktan sonra yapıma başlanır.

 Bu yapılar, beton evler gibi inşaat süreci gerek olmadan, doğaya ve hayvanlara zara vermeden, ekolojik sistemi bozmadan fabrika ortamında titizlikle hazırlanan ve kısa sürede monte edilebilen yapılardır. Konteyner ev ve prefabrik ev tüm aşama ve parçaları ile fabrika ortamında üretilir ve montaj yapılır. prefabrik camiasında en fazla müşteri portföyüne sahip erdem prefabrik sizlere hizmet sunmaya devam ediyor!

Prefabrik Evler Doğa İle Uyumlu Mudur?

Günümüzün en büyük sorunlarından bir tanesi hiç şüphesi betonlaşma olmaktadır. Betonlaşan şehir hoş olmayan bir görünüme sahip olmakta bunun ile birlikte doğa açısından da pek sağlıklı olmamaktadır. Yine depremler sırasında ise insanların korkulu rüyaları haline gelebilmektedir. Tüm bu sebepler ile insanlar beton yapılardan uzaklaşmak istemekte konteyner gibi prefabrik yapılara prefabrik ev sahibi olmak istemektedirler.

 Prefabrik ev nedir?

 Bu prefabrik yapılar hazır kurulum ile kurulan belirli bir yapım süresi ile hızlıca kurulabilen konteyner yapılardır. Uzun seneler boyunca güven ile kullanılabilen bu prefabrik yapılar, sahiplerine en iyi hizmeti vermektedir. Müşteriler artık beton yapılardan ziyade prefabrik olan bu konteyner yapılara yönelmeye başlamışlardır. Günümüz de prefabrik ev en güvenli yapılardan birisi haline gelmiştir.

 Prefabrik evler doğa ile uyumlu mudur?

 Bu tip bir prefabrik ev doğa ile son derece uyumlu olmakta, doğaya hiçbir zarar vermemektedir. Beton yapılar ile prefabrik ev arasında ki temel farklardan birisi de bu olmaktadır. Günümüz de pek çok şeyin doğaya zarar verdiği düşünüldüğün de bireyler oturdukları evlerin de doğaya zarar vermesini istememektedir. Bu sebep ile bu konteyner evler tercih edilmektedir.

 Prefabrik evler depreme karşı dayanıklı mıdır?

 Günümüz de bireylerin en çok korktuğu şeylerin başın da depremler gelmektedir. Bu sebep ile bireyler beton evlerine hep bir soru işareti ile yaklaşmaktadır. Bu sorunu çözmek için yollar arayan insanlar prefabrik ev ile bu sorunu çözebilmiştir. Depreme oldukça dayanıklı olan konteyner yapılar insanlara huzur vermektedir. Deprem sorunu böylece prefabrik ve konteyner yapılar ile çözülebilmektedir. Bu tip prefabrik yapılar depreme karşı son derece korumalıdırlar.

Prefabrik Evler İnsanlar İçin Yararlı Mıdır?

Günümüzde ülkemizin her yerinde betonlaşma gittikçe artmaktadır. Her geçen gün artan nüfusla birlikte, insanların ev ihtiyaçları büyük bir önem kazanmaktadır. Artan beton ve ev fiyatları insanları alternatif çözümlere itmektedir. Bu alternatif çözümlerden birisi de prefabrik evlerdir.Prefabrik hem doğaya zarar vermemesiyle, hem de uygun maliyet açısından gitgide artarak kullanılan konteyner tarzı evlerdir.Bu konteyner tarzı prefabrik evler deprem açısından da oldukça iyi konumdadır.

 Prefabrik ev maliyet ve yer kaplama durumundan dolayı, beton ev fiyatlarına göre uygundur. Prefabrik ev taşınabilir özelliğinden dolayı da tercih edilmektedir. Insanlar konteyner tarzı evlerini istedikleri yerlere kurarak çevreye daha az zarar vererek yaşamlarını sürdürebilirler.

 Konteyner tarzı evler taşınabilir prefabrik ev olduğundan dolayı depremle karşı karşıya olma durumları az denecek kadar azdır.Temelden bina kurulumu yapılmadığı için ve bir yerdense daha fazla yere konteyner ev taşınabildiği için prefabrik ev olan yönelim daha fazla artmıştır.

 Sonuç olarak bakılacak olursa; prefabrik ev, doğaya zarar vermeden,betondan uzaklaşarak,maliyet tasarrufu yapılarak ve doğal afetlerden beton evlere göre daha uzak kalarak insanların son dönemlerde tercih ettiği konteyner tipi evlerdir.Ülkemizin her yerinde oldukça kullanılır ve rahat bir şekilde ulaşımına ulaşılabilir hale gelmiştir.Prefabrik müstakil tarzı olabilirken çok katlı ev olarak da kullanılabilir. Kolay kurulumundan dolayı, kaliteli konteyner kullanımıyla günden güne daha fazla artış gösterilecek prefabrik ev kullanım oranına göre artacaktır. Prefabrik  insanlar ve çevre açısından daha yararlıdır.

Prefabrik Sistem Nedir?

Günümüzde hızlı sürede kurulumu ile dikkat çeken konteyner yapılar son yıllarda çok fazla talep görmeye başlamıştır. Özellikle İstanbul ve diğer illerde konteyner yapılara talep artmıştır. Bunun sebeplerinden biri evlerin hızlı kurulumu, prefabrik ev yapılarının yüksek teknolojiye sahip olması ve kaliteli malzemelerden yapılmış olması ve uygun fiyatlı olmasıdır.

 Erdem prefabrik yapı sektöründe büyüyen bir firmadır. Kaliteli ve güvenli hizmeti hedefler. Hem yurt içinde hem de yurt dışında müşterilere hizmet verir. Profesyonel ekipmanlarıyla konteyner ve tüm yapı ürünlerinin montaj sürecinin eksiksiz ve hızlı olmasını amaçlar.

 – Erdem prefabrik olarak yapılan tüm yapılara elektrik tesisatı TSE standartlarında sıva altından kablo olarak döşenir.

 – Konteyner yapıların dış kapılar çelik kapı iç kapılar ise metal kasalı Amerikan kapılardır. Balkon kapıları ise camlı PVC kapılardır. Bu durum prefabrik ev yapıları içinde geçerlidir.

 – Çatı malzemesi olarak Galvaniz çelik çatı üzerine metal kiremit veya galvaniz uygulanır.

 – Prefabrik ev yapımlarında duvarların birleşim noktasında mastik uygulanır.

 – Lavabo, klozet ve duş takımları TSE standartlarına uygun döşenir.

 – Prefabrik sistem çelik aksam ve duvar panelinden oluşur.

 Prefabrik ev yapımında galvaniz malzeme ile kurulmaktadır. Prefabrik yapılar yapım aşamasında yalıtımına da dikkat edilir. Evlerin yapımında fiyatına dahil olmayan işlerde vardır. Prefabrik ev yapımında elektrik ve su tesisatları, kurulumu, birleştirilmesi ve zemin oturtulması ücretin içinde yer alır. Prefabrik yapının dışında yapılan her tesisat işlemi müşteriye aittir.

 Prefabrik Evlerin Avantajları Nelerdir?

 – Yapım süresi oldukça hızlıdır.

 – Konteyner yapılarının parçalarının değiştirilmesi, sökülüp monte edilmesi oldukça kolaydır.

 – Çelik iskelet üzerine monte edilmesi sebebiyle depreme dayanıklıdır.

 – Yeni ısı yalıtım malzemeleri kullanılması sebebiyle ısınma sorunu bulunmaz.

Prefabrik Ve Konteynar Tipi Evler Neden Tercih edilmelidir?

Özellikle küçük arsaların içerisinde değerlendirilmesi için prefabrik yapılar sıkça tercih edilmektedir. İnşaat ile uğraşmak istemeyen ve kolayca monte edilebilir bir alternatif arayan kişiler için kullanımı son derece uygun olan prefabrik evler, doğaya da zarar vermeyen yapılardır.

 Neden Tercih Edilmeli?

 Yazlık olarak değerlendirilebilecek özellikle de kullanımı açısından oldukça rahat prefabrik ev tipinin terchi edilme nedenleri;

 – Depremde yıkılma riski çok az olması,

 – Sağlamlık açısından bakımları yapıldığı andan itibaren kolay eskimeyen yapılar içerisinde yer alması,

 – Tesisat ve boya masrafı açısından prefabrik tipinin oldukça ekonomik olması,

 – İnşaat yöntemi ile yapılan evlere nazaran prefabrik ev tipi daha az maliyetli olması,

 arasında gösterilebilmektedir.

 Prefabriklere Alternatif Konteynerler

 Dayanıklılık ve kolay monte konusunda prefabrik yapıya alternatif olarak konteyner evler de tercih edilebilmektedir. Konteyner evler, hazır bir şekilde imal edilir ve sadece bir vinç veya taşıyıcı aracılığı ile belirlenen bölgeye rahatça yerleştirilebilmektedir. Konteyner evlerin kolaylığı ise;

 – Monte edilmesi bakımından prefabrik ev tipinden daha kolay bir yapıda olması,

 – Eskime açısından konteyner tipi oldukça dayanıklı olması,

 – Yine prefabrik ev tipi gibi tesisatlandırma açısından kolay olması,

 – Paslanmaz demirlerden yapılan konteyner tipiiçin uzun ömürlü olması,

 şeklinde sıralanabilmektedir.

 Dezavantajları Var Mıdır?

 İnşaat evlerine göre prefabrik ev ve konteyner evlerin bir dezavantajı bulunmamaktadır. Isıtmasından, bakımına kadar oldukça kolay bir yapıda olmaları aksine bir avantajdır. Ayrıca sağlam yapılar arasında yer aldıkları için deprem, sel baskını gibi doğal afetlere de konteyner ve prefabrik tipleri son derece dayanıklıdır.

Prefabrik Yapılar Neden Tercih Ediliyor?

Günümüz yapı sektöründe, kullanıma hazır ve kolay monte edilen bu evler, teknolojik ve ticari gelişmeler ışığında hızla büyüyen bir pazarı oluşturuyor. Tüketiciler; özellikle depremlerin yaygın olarak gerçekleştiği ülkemizde ve dünyanın diğer coğrafyalarında geçmişte yaşanan acı bilançoları da düşünerek prefabrik ürünlere yöneliyor. Bahsedilen prefabrik ev, depreme dayanıklı olmasının yanında tek katlı veya çift katlı çeşitleri ve daha birçok seçeneğiyle doğaya uyumlu ve doğa dostu olması sebebi ile de tercihlerde ön plana çıkıyor.

 Sadece ev sektöründe, prefabrik yapılar olarak; prefabrik ev ve konteyner evler aklınıza gelmesin.

 Bunların yanında özellikle inşaat sektöründe konteyner olarak kurulan yapılar, çalışanlar için iş yeri olarak kullanılmaktadır. Buralarda uyuyup dinlenebilmekte ya da çalışmalar yapabilmektedirler. Deprem olduğu zamanda bu konteyner şeklinde tasarlanan alanlar, insanların en zor ve ihtiyacı olan dönemde imdatlarına yetişmiştir. Bu açıdan da son derece değerlidir.

 Fabrikalarda üretilen prefabrik malzemeler ve çelikler, konusunda uzman montaj ekipleri tarafından kurulmaktadır. Bu prefabrik ev ve konteyner evler aynı zamanda istenildiği zaman sökülebilir ve taşınabilir bir özelliğe sahiptir. Yine prefabrik ürünlerin kullanışlı ve sağlam olması da bu evlerin tercih edilmesinin sebepleri arasında.

 Neden Erdem Prefabrik?

 Deneyimi ve kaliteli, güvenilir hizmeti ile prefabrik sektörünün lider firması; Erdem Prefabrik’tir. Referansımız; müşterilerimiz ve şimdiye kadar sizler için yaptığımız sağlam ve birçok ailenin halihazırda yaşamına devam ettiği prefabrik ev ve iş yeri veya emlak olarak kullanılan konteyner yapılarımızdır.

 Emlak sektöründe hızla yayılan prefabrik ev projelerimize her geçen gün yenilerini ekliyoruz.  evler bakımından çok çeşitli seçenekleri sizlerin beğenisine sunmak bizim için büyük bir gurur. Ayrıca çelik evler, konaklar, yalılar, okullar, sosyal tesisler, ofisler, çelik hangarlar ve daha bir çok yapı üretiminde kalite standartlarında hizmet vermekteyiz. Yurtdışı projelerimizi ise halen başarılı çizgimiz ve ekip ruhumuz ile yürütmekteyiz.

Prefabrik Yapıların Oluşum Süreci

Uzun zaman ve uğraş gerektiren inşaatlar günümüzde oldukça sorun haline geldi. Öyle ki; zamanımız kısıtlı ve değerli. Eski çağlardan beri süre gelen barınma ihtiyacımız zamanla insanların da ihtiyaçları doğrultusunda farklılık göstermiştir. Değerli ve kısıtlı olan zamanımız için gelişen teknolojiden yararlanıyor artık insanoğlu. Büyük bir yarar haline gelen prefabrikleri yakından inceleyelim.

 PREFABRİK EV, KONTEYNER SAHİBİ OLMAK

 Uzun süren inşaatları beklemek istemiyor olabilirsiniz. Kısa sürede bir yapı sahibi olmak için prefabrik yapılar ilk tercihiniz olabilir. Bunun için de elbette belirli koşulların oluşması gerekiyor. Öncelikle imara uygun bir arsa sahibi olmalısınız. Prefabrik ev ya da konteyner için ilk adım imarlı arsa. İmar varsa eğer arsanın bağlı olduğu belediyeden ruhsat alınmalıdır.

 Prefabrik ev ya da konteyner için imarlı bir arsanız yoksa eğer ruhsattan önce imar çıkartılmalıdır. Ruhsat alabilmek için başvuruda bulunmuş olduğunuz belediye tarafınızdan bir takım prosedürleri tamamlamanızı isteyecektir. Bunlar sırasıyla şöyle; mimari planı, zemin etüdü, mekanik planı, statik proje.

 PREFABRİK YAPIM VE MONTAJI

 Prefabrik yapıları tercih etme sebebiniz tamamen size kalmış. Fakat tercihiniz bu yönde olduktan itibaren yukarıda ki işlemleri de tamamlamışsanız artık prefabrik yapınızın ya da konteyner yapıp işlemine başlanacaktır. Tarafınızca belirlenen mimari plana uygun olarak, gerek tek katlı gerekse çift katlı prefabrik ev ya da konteyner yapımı fabrika ortamında devam etmektedir. Mimari planına bağlı olarak milimetrik hesaplamalarla, birleştirildiğinde birbirine tam oturacak şekilde tüm parçalar hazırlanır.

 Hazırlanan tüm bu parçaların yapım süreci genellikle bir haftayı geçmemektedir. Bilinen inşaat sürecine nazaran oldukça makul bir süredir.

 Tüm parçalarının hazırlanmasının ardından prefabrik ev vs yapının yerleştirileceği zemin oluşturulur. Bu zemin düz ve sıkı bir toprak zemine sahip olmalıdır ki beton dökülüp inşaatına başlanılabilsin. Eğer arsanızın zemini eğimli ve yumuşak bir toprak zeminden oluşuyorsa bir takım iyileştirmeler gerekli olacaktır.

 Yapının kurulumuna uygun zeminin oluşturulabilmesi için hafriyat dökülerek doldurulabilir. Böylece beton dökülerek inşaat başlanır.

 Son aşama ise montajın yapılması. Uygun zemin oluşturulduktan sonra, uzman ekipler tarafından montaj aşamasına geçilir. Prefabrik evin beton zemine sabitlenmesinin ardından duvar panelleri birleştirilerek kurulumu yapılır. Pencereler yerleştirilerek montajı yapılır. Çatı makası ve evin tesisat sisteminin de yapılmasıyla montaj işlemi tamamen sonlanır. Artık prefabrik ev ve konteyner kullanıma hazır.

Prefabrikle Konaklamada Hızlı Çözüm Mümkün Müdür?

İstanbulprefabrik.net prefabrik ev ve diğer konteyner yapıların satışının yapıldığı bir internet adresidir. İstanbul’da faaliyetlerini sürdüren prefabrik ve konteyner firması, yaptığı üretimleri internet üzerinden bütün Türkiye’ye pazarlamakta ve satışını yapmaktadır.

 Firma tarafından üretilen prefabrik ev ve konteyner ürünler, doğa ile uyumlu ve bütün coğrafi bölgelerin iklim koşullarına son derece duyarlı ve uyumlu olarak üretilmiş prefabrik ev ve prefabrik konteyner yapılardır.

 Soğuk kış günlerinde bir betonarme ev kadar kolay ısınması sağlanabilen prefabrik yapılarda, yaz aylarında serin bir yaşam ortamını oluşturulması da yine çok kolaydır.

 Sıcak ve soğuk hava koşullarına uyum sağlayacak malzemeden üretilmiş prefabrik ürünler, aydınlanma ve su tesisatlarının döşenmesi ve kurulması konusunda da ideal özelliklerdeki yapılardır.

 Ücretsiz Montaj ve Kurulum Hizmeti

 Firma tarafından montajı ve kurulumu yapılan prefabrik ev ve konteyner ürünler kurulumu sırasında ısınma ve su tesisatı ile birlikte kurulumu ve montajı yapılan yapılardır.

 Müşteri talebi doğrultusunda firma tarafından belirli büyüklükte inşa edilen prefabrik yapıya ait parçalar kurulum yapılmak üzere müşteri adresine gönderilmektedir. Prefabrik ev ve diğer konteyner yapılar müşteri adresine getirildikten sonra müşterinin talepleri doğrultusunda iki katlı veya tek katlı olarak montajı yapılmaktadır.

 İstanbul tesislerinde doğa ile uyumlu ve doğayla dost olacak şekilde profesyonel süreçlerle üretilen prefabrik yapılar uzman montaj ve kurulum ekibiyle müşteriye teslim edilmek üzere nakliye araçları ile yola çıkartılmakta ve en kısa sürede müşterilere teslim edilmek üzere belirtilen adreslere götürülmektedir.

Sade Ve Ekonomik Prefabrik Evler

Günümüzde artık büyük ve betorname evlerde yaşamak hem pahalı hem de gereksiz olmaya başladı. Nasıl mı? hareketli ve stresli bir hayatın içinde yaşamak artık çok yıpratıcı olmaya başladı. Bu sebeple insanlar özel hayatlarında sadeliğe, doğaya, ve küçülmeye ihtiyaç duymaya başladı. prefabrik evler hayatın sadeleşmesi için mükemmel bir başlangıç olmaya başladı. Son 5 yıldır ciddi manada dönüşüm söz konusu prefabrik evlerin tamamen kişiye yönelik, üstelik çok az maliyetle sadece arsa üzerine bir kaç günde inşa edilmektedir.

 Prefabrik Evler Nasıl İnşa Edilir?

 Ekonomi ve betonarme evlerin yüksek fiyatları ya da kiralamak istenilen semtlerdeki evlerin kiralarının yüksek olması artık insanları ciddi manada yormaktadır. prefabrik ev burada imdada koşmaktadır. Prefabrik ya da konteyner ev olarak tabir edilen bu evler örnek firmalardan erdem prefabrik firması gibi geniş prefabrik ve konteyner şeklinde tabir edilen prefabrik ev çeşitleri ile hizmet vermektedir. bu prefabrik ev istenilen metrekarede tasarlanır.1 oda 1 salon ile oluşturulan konteyner şeklinde evlerin en güzel özelliği küçük metrekare arsaların üzerine rahatlıkla kurulmasıdır. prefabrik ev istendiği takdirde birden fazla odalar hatta dublex veya triplex villa şeklinde prefabrik ev rahatlıkla inşa edilir.

 Prefabrik Evlerin Doğa İle Nasıl Doğrudan İlişkisi Vardır?

 Çevre sağlığı artık çok önemli hale gelmiştir. Gelişen dünyada özellikle betondan oluşan çok yüksek katlı evlerin inşa edilmesi için geniş bir arsaya ihtiyaç duyulmaktadır. Bu durum Çevreye, doğaya, ağaçlara, yer altı sularına ciddi manada zarar vermektedir. oysaki konteyner çevre dostudur. Betondan ve çevreye zararlı hiçbir madde içermez.

 Ağaçlık alana gönül rahatlığı ile konteyner evler kurulabilir. İnsanların daha rahat ve mutlu yaşaması için doğaya ihtiyaçları vardır.

Sağlıklı Yaşam İçin Doğru Tercih Prefabrik Ev

İnsan yaşamanın ne denli değerli olduğu ve bu değerler için birçok farklı çalışmalar yürütüldüğü gerçeği unutulmamalıdır. Bu noktada sağlık yaşamın anahtarı ise sağlıklı evlerde yaşamaktır. Prefabrik ev tercihi bu noktada oldukça etkili çözümler sunmaktadır. Yaşam kalitesini artırması da en önemli avantajdır. Prefabrik kullanım alanı açısından her geçen gün ileriye doğru yol almasının avantajını sizlere sunmaktadır. Sizin en iyi hayatı yaşamanızı sağlaması sayesinde de alternatifleri prefabrik ile artırmak mümkündür.

 Prefabrik ev kullanımının geniş alanlara yayılması da ne denli doğru yaklaşım olduğunu göstermektedir. Konteyner konusunda geliştirilen yapı da büyük bina kurulumlarını gerçekleştirmeyi de mümkün kılınmıştır.

 Prefabrik Evin Avantajları

 Kolay kurulum ve dilediğiniz ölçülere sahip ev düzeninde prefabrik oldukça etkilidir. Malzeme kalitesinin üst düzey olması ve sağlamlık konusunda istediğiniz performansı sunması da beklentileri karşılama da size katkı sunacaktır. Prefabrik ev modelleri arasında size en uygun olanını tespit edip bu değerlere göre tercih yapmak doğru karar olacaktır.

 Gün geçtikçe popüler olan prefabrik kullanımı ailenizle birlikte mutlu günlere uyanmanızı da sağlayacaktır. Doğa ile uyumu sayesinde de dilediğiniz ortamı kurabilirsiniz. Huzurunuzun ve pozitif enerjinin elde edilmesinde prefabrik ev önemli rol üstlenmektedir. Kurulumun kısa sürede sonuca ulaştırılıyor olması da önemli avantajlardandır. Konteyner kullanımı da aynı düzeyde performans size sunacaktır. Birbiri ile bağlantı kurarak prefabrik ev konusunda zirveyi görebilirsiniz.

 Prefabrik villa yapılmasını bile mümkün kılan sistem güvenlik konusunda beklentiyi karşılıyor. Farklı beklentiler içerisinde olanların taleplerini en iyi şekilde karşılamaktadır.

 Konteyner Kullanımı

 Bir evden beklentilerinizi fazlası ile karşılayacak düzeni konteyner ile gerçekleştirebilirsiniz. Ekonomik olması ve depreme karşıda dayanıklı olması en önemli özelliklerindendir. Kısa sürede kurulumu gerçekleştirilebilmesinden dolayı hızlı sonuç elde etmek konteyner ile mümkündür. Beton kullanımı ile kıyasla sağlıklı alan oluşturma farkı çok fazladır. Sağlıklı yaşam konusunda konteyner kullanımına yönelmelisiniz.

Taşınabilir Ergonomik Tasarımlı Yapılar

Ucuz maliyetlerle hizmet vermeyi amaçlayan erdem prefabikle birbirinden farklı modellerle ev sahibi olunabilmektedir. İmalattan montaja kadar hizmet sunan firma ile beton yapılanmalara göre çok daha düşük maliyetlere hizmet verilmektedir.

 Düşük Maliyetler Büyük Avantajlar

 Tüm dünyada prefabrik yapılar sağladıkları avantajlarla inşaat sektöründe ön plana çıkmaktadır. Konut olarak prefabrik ev tercih ederek doğaya saygılı, düşük maliyetli bir ev alınmış olmaktadır. İmalatında hafif çelik kullanılmakta olan prefabrik yapılar, dayanıklı olmalarıyla bilinmektedir. Depreme ve diğer doğa koşullarına dayanıklı yapısı ile prefabrik ev kullanımı her geçen gün artmaktadır.

 Olası ihtimaller durumunda taşınmanız gerekirse prefabrik ev sökülerek başka bir alana tekrar inşa edilebilmektedir. Isı yalıtımı sayesinde tüm doğa koşullarına uyum sağlayan prefabrik ev tasarrufludur. Sunmuş olduğu modellerle görsel olarak da kullanıcıya hitap edebilen prefabrik yapılar farklı avantajlara sahiptir. Tek ya da çok katlı prefabrik ev modelleri bulunmaktadır.

 Ticari ihtiyaçlara da ekonomik bir çözüm olarak konteyner kullanımı sunulmaktadır. Firmalar satın almış oldukları konteyner gerekli görüldüğünde kolayca taşınabilmektedir. Bu şekilde firmalar uzun ömürlü prefabrik yapıdan yıllarca faydalanabilmektedir. Bir çok alanda kullanabilecek şekilde hazırlanmış konteyner modelleri bulunmaktadır.

 Geçici işler için taşınabilir konteyner tercih etmek büyük avantaj sağlamaktadır. Özellikle şantiyelerde sıklıkla prefabrik kullanımı tercih edilmektedir. Böylece aynı konteyner farklı şantiyelere taşınarak maliyet azaltılmaktadır. Konut sahibi olmak isteyenler tüm avantajları karşılaştırarak karar verdiğinde bu yapıları önemli bir seçenek olarak görmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir