Modern Prefabrik Ev

doğa dostu PREFABRİK EV FİYATLARI ucuz prefabrik bina istanbul prefabrik ev kurulumu çelik prefbarik ev depreme karşı prefabrik ev

Mevcut bina kodlarına uygun olarak tasarlanan ve konut ihtiyaçları için yeni bir soluk sağlayan tek katlı prefabrik evler hafif çelik teknolojisi kullanılarak üretilmekte ve gereksinimlere göre İstanbul için evler tasarlanmaktadır.

Çünkü prefabrik evler fiziki şartlara uygun olarak tasarlanmış ve yapımlarında kullanılan malzemeler iklim ve hava şartlarına uyarlanmıştır. Dış kaplamada tercih edilen elyaf çimentosu A1 sınıfı bir refrakter olup, İstanbul bünyesinde evler artık daha güvenli ve emniyetli hale gelir.

Prefabrik Ev Sistemleri

Kullanıcıların ihtiyaçlarına göre şekillendirilmiş farklı büyüklükteki ve farklı tipteki evler, iki katlı veya tek katlı prefabrik evler olarak seçilebilir. Bu sistemleri denemek için İstanbul firması olarak bize danışabilirsiniz.

Bununla birlikte, evlerin oluşumunda, coğrafi koşullar, kat yapısı veya kullanım amacı gibi değişkenler giderek önem kazanmaktadır. Uzman firmalar tarafından üretilen malzemenin estetiği için tek katlı prefabrik yapılar, dış yangına dayanıklı A-1 sınıfı. Çeşitli yüzey seçenekleri dış için zarif seçenekler İstanbul mimarisine sunulur.

Evinizi İstediğin Gibi İnşa Etme İmkanı

Metrekare, tavan yüksekliği veya oda sayısına bağlı olarak seçebileceğiniz tek katlı prefabrik evler, tasarımda özgür kalmanızı sağlayacak. Her zevke sahip olan İstanbul yapılarını kullanabilirsiniz.
Prefabrik evler ayrıca deprem ve sel gibi doğal afetler için hızlı ve kolay bir çözümdür. Geçici barınma, mülteci kampları, toplanma yerleri veya sağlık merkezleri gibi diğer amaçlar için İstanbul ilinde bile bu prefabrik yapılar kullanılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir