İstanbul Prefabrik Yapılarda Yılbaşı İndirimi 2020 !

PREFABRİK EV FİYATLARI ucuz prefabrik bina istanbul prefabrik ev kurulumu çelik prefbarik ev depreme karşı prefabrik ev

Prefabrik Yapılar

Mimari yapılara yepyeni bir yaklaşım getiren bu evler İstanbul ve çevresinde sıklıkla talep görmeye başlamıştır. Son teknoloji ile üretilen prefabrik ev pek çok kişi tarafından da ilgi görmektedir. Bu ilginin sebebi prefabrik ev kurulumunun yüksek teknolojiye sahip olmasıdır. Ayrıca prefabrik yapıların uygun fiyatta olması da tercih edilme sebepleri arasındadır.

 Prefabrik ev yapılarının sağlamlığı ve kalitesi oldukça önemlidir. Prefabrik ev yapılarında galvaniz malzeme ile birlikte paslanmaz özellikli yapılar kurulur. Prefabrik yapımında yalıtım da çok önemlidir.

 Prefabrik yapılarda yapım aşamasında evlerin fiyatına dahil olan işlemler bulunmaktadır. Bunun dışında prefabrik yapım aşamasında fiyata dahil olmayan işlemlerde bulunmaktadır. Evin parçalarının yapımı, birleştirilmesi, kurumu , zemine oturtulması, su ve elektrik tesisatının çekilmesi, işçilik hizmetleri ücret kapsamının içinde yer almaktadır. Prefabrik ev yapım aşamasında ücrete dahil olmayanlar ise, ev dışında gerçekleştirilen tüm tesisat işlemleridir. Bu işlemler müşteriye aittir. Evin kurulumu gerçekleştikten sonra evin beton zemine oturtulması, telefon ve internet hattının çekimi, evin içindeki dolapların yapımı ve montajı müşterilere aittir.

 Prefabrik Evlerin Avantajları

 Prefabrik yapıların diğer bir adı konteynerlerdir. Diğer yapılara göre de pek çok avantajı bulunmaktadır.

 – Konteyner evler beton ev fiyatlarına göre daha uygundur.

 – Konteyner yapılar doğa ile uyumlu ve yapımı oldukça kısa sürmektedir.

 – Depreme dayanıklı olarak yapılan konteyner evler maliyet yönünden de ciddi olarak kolaylık sağlar.

 – Konteyner yapılar kurulduktan sonra kolay olarak sökülüp başka bir yere taşınabilir.

 – Konteyner evlerin yapımı doğaya verilen zararın minimuma inmesine imkan sağlar.

Prefabrik Yapıları İle Prefabrik Ev

Oldukça uzun ömürlü yapı çeşitleri sınıfına giren prefabrik yapıları, saç, betopan ve EPS denilen malzemeler ile imal ediliyorlar. İnsanlar kendi yaşam tarzlarına göre inşa attırma imkanını sunan prefabrik ev ya da başka prefabrik yapıları, günümüzde daha çok tercih edilen yapı çeşitlerini başında yer alıyorlar. Bunun nedeni prefabrik ev ile bütün prefabrik yapıların daha kullanışlı ve şık bir görünüme sahip olmalarının yanı sıra sağlam bir yapıya da sahip olmalarıdır.

 Konteyner ile Prefabrik evleri ve diğer bütün Prefabrik Yapıları Dayanıklı Yapılardır

 Elli yıla aşkın kullanılmaya müsait olan konteyner ile prefabrik ev ve diğer prefabrik yapıları, her tür dış etkenlerine karşı dirençli yapılardır. Duvar panelleri betopan, saç ile üretilen konteyner ile prefabrik ev tüm prefabrik yapılarını üreten ehli kişiler müşterinin isteğine bağlı olarak konteyner ile prefabrik ev tüm prefabrik yapıların çatıları için şıngıl, mebran ve benzeri malzemeleri de kullanabiliyorlar.

 Konteyner Evlerin çatıları İnsanın Sevkine Göre İnşa Edilebiliyorlar.

 Her anlamda kullanışlı olan konteyner yapıların bazı çeşitleri şöyle sıralanabilir, iş yeri, ev, villa, köşk ve benzeri yapılardır. Normal ev ya da iş yerlerinde bulunan bütün ara kat gibi bölümler konteyner yapılarında da kişinin isteğine göre bulunabiliyor. Yani kişi isterse konteyner yapıları ile kendine bir iş yeri inşa edebilir isterse de konteyner ev yapabilme imkanına sahiptir.

Prefabrik Yapıları Tercih Edin

Günümüzde en çok kullanılan yapı çeşitlerinden bir tanesi olan prefabrik villa, konut, konuk evleri, kafe, hobi bahçesi, kır evi ve benzeri pek çok alan için yapı sektöründe en çok tercih edilen bir yapı uygulamasıdır. İnsanların mekanlarını oldukça ideal bir yaşam alanına dönüşmelerine imkan sunan prefabrik yapı uygulaması, diğer yapı sınıflarına göre çok daha uzun ömürlüdür.

 Yaklaşık olarak elli yıla kadar kullanılabilen prefabrik yapı uygulaması, her hava koşuluna karşı dayanıklı dayanıklıdır. Ayrıca prefabrik yapıların imalatı teknoloji sistemli kaynaksız vidalar ile üretilir. Bu prefabrik yapıların ana malzemeleri EPS, betopan ve sac ürünleridir.

 Prefabrik Ev Özelliği

 Konforlu bir yapıya sahip olan konteyner ile prefabrik ev ile çeşitleri, ihtiyaca göre farklı özelliklerde ve farklı metre kareler de üretiliyorlar. Bu prefabrik ev ve konteyner çeşitlerinin yanı sıra günümüzde çok tercih edilen bir diğer yapılar da konteyner ev yapılarıdır.

 Konteyner Ev

 Oldukça kullanışlı olan konteyner ve prefabrik ev yapıların en önemli özelliklerinden bir kaçı; ekonomik olması, bir yerden başka bir yere götürülebilmesi ve benzeri pek çok özellikleridir. Modern ve şık görünümleri ile dikkat çeken hem prefabrik ev hemde konteyner evler, aynı zamanda çevre ile doğa dostu evlerdir demek mümkün. Kıza bir zaman zarfında ve kolay inşa edilebilen konteyner veya prefabrik ev yapıları, her insanın zevkine göre imal edilebilen ve oldukça kullanışlı evlerdir.

Prefabrik Yapıların Hepsi Konforlu Ve Dayanıklı.

Kaliteli ve garanti belgeli olan malzemeler ile inşa edilen prefabrik ev ile beraber diğer bütün prefabrik yapıları, insana konforlu bir yaşam ve aynı zamanda hijyenik bir ortam sağlıyorlar. Kullanıcılarına konforlu bir alan yaratan konteyner ile prefabrik ev ve diğer tüm prefabrik yapıları bugün her insanın tercihi haline gelen yapılardır. Teknolojinin gelişmesi ile yapı sektöründe en çok gelişme gösteren yapı çeşitleridir, konteyner ile prefabrik ev ve diğer tüm prefabrik yapılarıdır.

 Konteyner ile prefabrik ev ve diğer tüm Prefabrik Yapıların Çatıları ile Camları:

 Birbirinden farklı iki yüksek izolasyonlu paneller ile oldukça kaliteli bir yapı ile inşa edilen konteyner ile prefabrik ev ve diğer tüm prefabrik yapıların çatıları ise, genelde sadece sac malzemelerinden oluşuyor. Bu konteyner ile prefabrik ev ve diğer tüm prefabrik yapıların çatı makasları teknolojik ve vidalı bir sistem ile özel olarak üretiliyorlar. Ayrıca konteyner ile prefabrik ev ve diğer tüm prefabrik yapıların pencereleri ile kapılarına çift camlı PVC ürünleri takılıyor.

 Konteyner ile prefabrik ev ve diğer tüm prefabrik yapılar, Yerlere Göre Özel Olarak Üretiliyorlar

 Bu profesyonelce konteyner ile prefabrik ev ve diğer tüm prefabrik yapıların imalatını yapan firmaların mühendisleri tarafından tespit edilen ve uygun görülen yerlere konteyner ile prefabrik ev ve diğer tüm prefabrik yapıların coğrafi ile iklim şartlarına uygun bulunan yerlere göre özel olarak imal diliyorlar.

Prefabrik Yapıların Özellikleri

Yapı sektörünün vazgeçilmez yapılardan biri olan prefabrik yapıları sağlam konteyner evlerin inşasıdır. Her anlamda kullanıcısını memnun eden prefabrik ile inşa edilen evlerin hemen hemen hapsi yağmura, kara, aşırı sıcaklığa ve akla gelebilecek bütün hava şartlarına uygun yapılardır. Kolay ve az bir sürede inşa edilebilen prefabrik ev yapıları ülkenin her bölgesinde rahatlık ile kullanıma müsait evlerdir. Bir ilden diğer bir ile kolayca taşınabilen konteyner yapıları rutubete karşı da çok dayanıklı yapıların başında yer alıyorlar. Yani bir nevi seyyar evlerdir.

 Prefabrik İle Konteyner

 Teknolojinin cağında yaşadığımız bu günlerin en çok kullanılan yapı çeşitlerinden biri prefabrik ve konteyner yapılarıdır. İnsanlar belirli bir süre zarfında yer değişikliğine ihtiyaç duyabiliyorlar. İşte tamda insanlara bu kolaylığı sağlayan prefabrik ile konteyner yapılarıdır. İş nedeni ya da herhangi bir sebepten dolayı ev adresini değiştirmek isteyen insanlar, prefabrik ve konteyner evlerini de yanlarında götürebiliyorlar.

 Prefabrik Ev

 Cıvatalı yapılarına göre çok daha emniyetli olmasının yanı sıra hatalı işçiliğe de mahal vermeyen prefabrik ev yapıları, istenilen yere taşınabilen ve bulundukları yerlere farklı bir atmosfer katıyorlar. Çevre dostu ve depreme karşı dayanıklı olan prefabrik ev yapıların bütün çeşitleri kötü hava koşullarına karşı çok dayanıklı bir yapıya sahipler. Ayrıca prefabrik ev yapıları uzun süre kullanılabilen yapılardır. Yanı prefabrik ev yapıları konforlu oldukları kadar sağlam bir yapıya da sahipler.

Prefabrike Kelimesinin Kavramı

Türk dilindeki kavramı prefabrik olan ancak İngilizce dilindeki gerçek adı prefabricate olan ve “parçaları önceden hazırlamak” anlamına gelen bir kelimedir. Türk dilinde prefabrik denilen bu kelimenin anlamından da anlaşıldığı üzere prefabrik ev ya da prefabrik ofis imalatına başlamadan evvel prefabrik ev veya prefabrik yapısına ait olan diğer yapıların gerekli malzemeleri bu işi yapan şirketler tarafından hazırlanması gerekir.

 Prefabrik Evin Yapımı

 İşin ehli olan kişiler, prefabrik ev ile ilgili her hangi bir imalata başlamadan önce prefabrik ev hakkında statik hesaplamalar yapmalıdır. Bu hesaplamaların başında prefabrik ev ya da prefabrik ofisin yapı malzemelerin hazırlanmasıdır. İkinci sıra da ise, prefabrik ev yapısı için doğru ve düz bir zeminin ayarlanması yer alıyor.

 Konteyner Yapılarını En doğru Adresi istanbulprefabrik.net Sitesidir.

 İnsana yenilikler katan ve teknolojinin en gelişen teknikleri ve malzemeleri ile inşa edilen yapılardan biri konteyner evidir. Bu konteyner evin en büyük avantajlarından biri de bir kişi evini taşırken, sadece evin içerisinde araç gereçleri değil konteyner evini de yayında götürme imkanına sahip olmasıdır.

 Bu şık, dayanıklı, konforlu, diğer yapılara göre çok daha uygun maliyetli, doğal afetlerini arkasında bırakan, modern ve her mevsime ayak uyduran konteyner ev, iş yeri, köşk, villa, hobi bahçesi, ve benzeri gibi diğer bütün konteyner yapılarından yararlanmak isteyen kişilerin ilk adresleri istanbulprefabrik.net sitesi olmalıdır.

Prefabrikte En İyisi

Prefabrik ev alarak şehirlerin kalabalık yapısından uzaklaşmak istiyor olabilirsiniz. Aldığınız bir arsaya küçük bir ev kondurup konteyner bir yapıya sahip olma ve bu bahçede küçük çapta bağ bahçe işi yapmak istiyor olabilirsiniz. Doğa ile içiçe bir hayat sürüp kuşlarla, böceklerle ve daha nice küçük ve büyük hayvanlarla içli dışlı olmak istiyor olabilirsiniz. Bunun için Erdem prefabrik ev firması ile irtibata geçmeniz yeterlidir.

 Betonarme yapılar günümüzde çok yüksek masraflarla üretiliyorlar. Ancak prefabrik ev ise beton yapılara harcanan paranın çok azı ile yapılabiliyor. Konteyner özelliği olması prefabrik ev olarak üretilen evlerin yapımını kolaylaştırıyor. Prefabrik evlerin çelik konstriksüyon olarak üretilmesi taşınmasını, montaj ve kurulumunu da kolaylaştırıyor.

 En İyisini Tercih Edin

 Erdem prefabrik ev yapım firması, sizden alacağı siparişlerle kısa sürede konteyner yapının çelik konstriksiyon bölümlerini imal ediyor ve parçalar halinde üretimini tamamlıyor. Konteyner olarak tasarlanan prefabrik evlerin banyosu, tuvaleti, yatak odası, oturma ve salonu gibi bölümleri olabiliyor. Prefabrik ev olarak imal edilen konteylerde, elektrik ve su tesisatları da en ideal ve profesyonel şekilde yerleştiriliyor.

 Üretim tesisinde planlanan prefabrik eve ait detaylar, sahada birebir uygulanıyor. Müşterinin isteklerine birebir uygun olarak üretimi tamamlanan konteyner yapı montajı yapıldıktan sonra müşteriye teslim ediliyor.

 Prefabrik evler özellikle maliyetleri açısından son derece ulaşılabilir yapılar olarak dikkat çekiyor. Eğer paranız fazlasına yetmiyorsa hem daha kolay elde edebileceğiniz hem de doğaya daha az zararı bulunan prefabrik evleri tercih edebilirsiniz.

Prefabrikte Güvenilir Adres: Erdem Prefabrik

Prefabrik evler fabrika ortamında üretimi sağlanan, taşınabilir yapılardır.

 Prefabrik Evlerin Çevre İle Uyumu

 Prefabrik ev, sanayi ortamında üretildiği için normal inşaatlara göre daha çevre dostudur. İstenilen ebat ve dizaynlara göre tasarlanan prefabrik yapılar üretiminde kullanılan malzemelerin kalitesi ve cinsleri sebebiyle doğa ile tamamen uyumludur. Çevresel faktörlere dayanıklı, yanmaz, su geçirmez olan bu prefabrik ev modelleri oldukça fazla tercih sebebidir. İstenilen her araziye göre tasarlanabilen prefabrik ev modelleri arazinin bulunduğu iklim koşulları göz önünde bulundurularak üretimi gerçekleştirilir. Günümüzde prefabrik ev üretimi oldukça popüler hale gelmiştir.

 Olası Depremlere Çözüm

 Deprem bölgesi olan ülkemizde son zamanların en garantili çözümü olarak sürekli gelişen prefabrik evler üretilmektedir. Kısa zamanda kurulumu sağlanan prefabrik ev modellerinin deprem gibi doğal afetlere de dayanıklı oluşu oldukça cezbedici bir hal almıştır. Üretiminde kullanılan çelik vb. maddelerin sayesinde deprem yönetmeliğine uygun, alıcıların kendisinin tasarlayabildiği, oldukça fazla modelleri bulunan bu yapılar, konut sektörüne yeni bir tarz, insanlara yeni bir yaşam alanı sunmaktadır.

 Ekonomik Açıdan Prefabrik Evler

 Prefabrik evler normal inşaatların yapım süresi kadar uzun bir vakit gerektirmediği gibi maliyeti de yarı fiyatına kadar azdır. Yapımı yaklaşık olarak 1 ay kadar süren prefabrik ev modellerinin taşınması da konteyner sayesinde gerçekleştirilmektedir.

 Konteyner: Farklı boy, en ve yükseklikte, havalandırmalı, soğutmalı, üstü kapalı veya açık taşıma araçlarına konteyner denir. Konteyner tipleri, gemi, uçak, kamyon gibi araçlarla taşınabilir. Konteyner kullanımı sayesinde kurulumu yapılacak olan prefabrik yapılar rahatlıkla nakliye edilebilmektedir.

 Günümüzün en güvenilir prefabrik ev yapımını sağlayan firmalardan biri olan Erdem Prefabrik ile iletişime geçip, prefabrik, prefabrik ev ve konteyner hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Uzun Vadeli Kullanım İmkanı

Güzel bir arsanız veya tarlanız var ancak bu tarlaya ya da arsaya iyi bir yapı yerleştiremiyorsanız üzülmeyin. Paranız az ise size alternatif yapıları öneririz. Çünkü konteyner yapı olarak üretimi yapılan bu yapılar, size betonarme yapılardan çok daha fazlasını çok daha ucuza verebilir. Prefabrik ev olarak bilinen bu yapılar, betonarme ev için harcayacağınız paranın yarısından çok daha az parayla sizi ev sahibi yapabilir. Bunun için Erdem prefabrik ve konteyner yapı firması ile irtibata geçmeniz gerektiğini söyleyebiliriz.

 Erdem prefabrik yapı firması, Türkiye’nin en iyi konteyner ev üretimi yapan firmasıdır. İstanbul merkezli olarak üretimlerini gerçekleştiriyor. Prefabrik ev olarak üretimini yaptığı ürünleri Türkiye’nin dört tarafına satıyor. Erdem prefabrik ev firması Müşteri siparişlerini dikkate alarak kişiselleştirilmiş yani müşteri talebine birebir uygun konteyner evler imal ediyor.

 Yıllarca Sorunsuz Kullanım

 Erdem Prefabrik yapı firması, üretimini yaptığı konteyner evleri parça halinde nakliye araçları ile müşteri adreslerine götürüyor. Tek katlı ve çift katlı olarak tasarlanmış prefabrik ev, parçalar halinde konteyner olarak müşteriye teslim ediliyor. Ancak Erdem Prefabrik ev firmasının işi burada bitmiyor. Müşterinin prefabrik montaj ve kurulum talebi de en iyi şekilde karşılanıyor.

 Bu aşamadan sonra müşterinin istekleri doğrultusunda üretilmiş prefabrik yapı müşteriye teslim ediliyor. Doğaya herhangi bir zarar vermeden ve doğadan herhangi bir özelliği koparılmadan inşa edilen konteyner yapılar, yıllarca sorunsuz olarak kullanılabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir