Ekonomik Fiyatla Ev Almak İçin

doğa dostu PREFABRİK EV FİYATLARI ucuz prefabrik bina istanbul prefabrik ev kurulumu çelik prefbarik ev depreme karşı prefabrik ev

Ev fiyatlarının yüksekliği ev sahibi olmak isteyenlerin önünde büyük bir engel oluşturmaktadır. Burada çözüm odaklı düşünülmesi gerekirse hazır yapılar betonarme yapılara oranla yarı fiyatlara satılmaktadır.

Uygun Fiyatlı Konut ve Ticari Yapılar

Ana yapı hafif çelik olduğundan prefabrik ev deprem ve doğa koşullarına dayanıklı yapılardır. Standartlara uygun doğal malzemelerden imal edildiğinden çevreye duyarlı yapılardır. Prefabrik yapılar deprem yönetmeliklerine uygundur. Güvenli yapılar kullanmak doğal felaketlerden korunmayı sağlamanın temel noktasıdır. Betonarme binalara oranla prefabrik yapılar yarı yarıya daha ekonomiktir. Binanın içerisinde bulunan tesisata kadar fiyata dahil olduğundan prefabrik ev alımında farklı tesisatlar için ödemeler ortadan kalkar. Bu da prefabrik ev tercihinde maliyetleri daha da azaltmaktadır.

Birbirinden farklı modellerde prefabrik yapılar bulunmaktadır. Konut kullanımı olabileceği gibi işyeri kullanımına uygun olarak konteyner yapılar tercih edilebilir. Modeller arasında seçim yapıldıktan sonra prefabrik ev ya da konteyner kısa süre içinde teslim edilmektedir. Uzman ekiplerce sipariş, imalat ve montaj erdem prefabrik tarafından seri şekilde yapılmaktadır.

Ayrıca kurulum sonrasında ilerleyen zamanlarda tüm prefabrik yapıların sökülerek tekrar taşınma özelliği bulunmaktadır. Ticari bir seçenek olarak görülen konteyner yapılara erdem prefabrikle uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.

Özellikle ticari anlamda kullanılan konteyner yapılar farklı alanlara taşınabilmesiyle işyerine büyük avantaj sağlamaktadır. Konteyner ve prefabrik ev fazla bakım maliyeti bulunmayan yapılardır. Uzun yılla boyunca güvenle ve ek masraflar çıkarmadan kullanılabilecek kapasitedir.

Farklı avantajlar sunmakta olan yapılara sahip olmak erdem prefabrikte uygun fiyatlarla müşterilere sunulmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir