Ekolojik Prefabrik Ev

doğa dostu PREFABRİK EV FİYATLARI ucuz prefabrik bina istanbul prefabrik ev kurulumu çelik prefbarik ev depreme karşı prefabrik ev

Yurt dışında oldukça popüler olan ve son zamanlarda benim de fazlasıyla ilgilendiğim bir konu prefabrik ev, başka bir ifadeyle konteyner nedir, avantajları nelerdir acaba? Prefabrik ev yapımının hızlı olması, doğayla uyumlu olması, ve bir o kadar da beton ev fiyatlarına göre prefabrik evlerin daha ekonomik olması dikkat çekici özelliklerdendir. Ülkemizde deprem olaylarından sonra yaygınlaşmış durumdadır. Evlerin prefabrik olması deprem sonrasında hızlı şekilde iyileşmeye yol açmıştır. Çünkü hem maliyet açısından hem de zaman açısından en uygun seçenekdir.

PREFABRİK EV AVANTAJLARI

Biraz öncede belirttiğim gibi evlerin prefabrik olması inşaat süresini ve maliyeti ciddi anlamda azaltır. Konteyner kurulduktan sonra kolay bir şekilde sökülüp başka bir yere taşınabilir. Ayrıca iklim koşllarına göre yalıtım yapılmasıı maddi anlamda pozitif bir durumdur. Bu şekilde kısa sürede ilk ödenen ücretin fatura gibi şeylerden kendini karşıladığını düşünüyorum. Ayrıca evler prefabrik olduğu zaman doğaya verilen zararın diğer evlere oranla minimuma indiğine şahit oldum. Ve estetik anlamda konteyner görüntüsünün doğru ellerden yapıldığı zaman birçok evden daha güzel olduğunu söyleyebilirim.

ERDEM PREFABRİK

Prefabrik ev ile ilgili süreçte kaşıma çıkan Erdem Prefabrikden biraz bahsetmek isterim. Prefabrik ev
yaptırmak istediğimde doğal üretim yapan ve deneyimli çalışma ekibine sahip olan bu kurum ile karşılatım. Konteyner kurulumunda modernn bir görüntü oluşturan ve bennim gibi müşteri memnuniyetini kazanarak yurtdışında bile sesini duyurabilmiş önemli bir yerdir. Konteyner montaj süresini hızlı ve pratik bir şekilde sürdürdüler. Birebir ilgilenen ekibi ile tam zevkinize ve ihyiyacınıza uygun bir eve sahip olabilmek içinn mutlaka Erdem Prefabrik ile görüşmenizi tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir