Doğal prefabrik çözüm !

doğa dostu PREFABRİK EV FİYATLARI ucuz prefabrik bina istanbul prefabrik ev kurulumu çelik prefbarik ev depreme karşı prefabrik ev

Prefabrik Ev Fiyatları Ve Prefabrik Kurulumu

Günümüzde beton evler hem çok sağlıksız hem de oldukça pahalıdır. Doğayı seven biri ve natürel yaşam tercihiniz ise İstanbulda imal ettiğimiz prefabrik evler ihtiyacınızı tam anlamı ile giderecektir. Bunun için olması gereken İstanbulda belediyeden imarı alınmış ruhsatlı, planlı, zemin etütlü bir arsanızın olması yeterlidir.

 Prefabrik ev montajının tam ve düzgün olması da zeminin sağlam ve düzgün nitelikte olması temizlenmesi; ve düzeltilmesi işimizin sağlıklı olması noktasında önem arz etmektedir. Doğanın insanı kucaklayan tabii yapısı eşliğinde sağlıkla ve güvenle inşa edeceğimiz prefabrik evlerde yaşamın tadını çıkaracaksınız. Prefabrik ev için karar verdiğinizde; bizi aramanız yeterlidir.

 Müşteri Tercihi

 Seri bir şekilde İstanbulda hemen arsanıza gelmekteyiz. Talebiniz olan  prefabrik ev bütün detayları ,içeriği, kullanılacak malzeme gibi bütün istekleriniz çok kısa süre içerisinde alınmakta ve çok uygun fiyata yapılmaktadır. İstanbulda piyasa fiyatlarının her zaman altında olan fiyatlarımız ile müşteri odaklı yaklaşımımıza karinesidir. Firmamız İstanbul içerisinde sektörel olarak oldukça deneyimli imal ve montaj ekibine sahiptir.

 Müşteri Yaklaşımımız

 İstanbulda uzun yılların verdiği deneyim neticesinde müşterilerin beklentilerini isteklerini tam anlamı ile karşılamak adına onların görüşlerine değer veriyor bilgi birikimi deneyim ve tecrübelerimiz ile de kararsız müşterilerimize prefabrik ev imalatı ve kurulumunda en uygun seçenekler sunarak onlara yardımcı oluyoruz.

 Kurulum göstermiş olduğunuz arsada bir kaç gün içerisinde tamamlanmaktadır. Her zaman en kaliteli malzemeyi kullanan firmamız imal ettiği prefabrik evlerin her diam hava şartlarına sel, gibi oldukça dayanıklı olup entegrasyonu sağlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir